Lenovo 4XJ1U03940 display privacy filter 40.6 cm (16") Laptop Frameless display privacy filter
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4XJ1U03940
- EAN: 0195892135364 4573681346010
Offer details
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Frameless display privacy filter |
| Light transmission | 85% |
| Display filter features | Privacy |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Suitable for | Laptop |
| Design | |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Suitable for | Laptop |
| Features | |
| Light transmission | 85% |
| Display filter features | Privacy |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Compatibility | P16/T16 Gen1 |
| Limits viewing angle | 30° |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Ergonomics | |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Compatibility | P16/T16 Gen1 |
| Weight & dimensions | |
| Package height | 3 mm |
| Package depth | 250 mm |
| Package width | 385 mm |
| Package weight | 176.5 g |
| Packaging data | |
| Package height | 3 mm |
| Package depth | 250 mm |
| Package width | 385 mm |
| Package weight | 176.5 g |
| Display | |
| Compatibility | P16/T16 Gen1 |