Lenovo 4XH1T54645 All-in-One PC spare part/accessory
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4XH1T54645
- EAN: 0195892134732
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
- Riser card - for ThinkStation P3 Ultra Gen 2 30J3, 30J4, 30J5, 30J6 View on InTouch |
11941808 | |||
|
hinkSion 1 o 1 PCIe x16 |
4XH1T54645 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 |
| Product colour | Black |
| Certification | CE EMC report and EU DoC FCC sDoC |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 80 g |
| Packaging data | |
| Package width | 182 mm |
| Package depth | 147 mm |
| Package height | 53 mm |
| Package weight | 259 g |