Lenovo 4XH0L55146 laptop accessory Other
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4XH0L55146
- EAN: 0190576402879 4058154113011
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £36.52 | ||
| Amazon | New | £36.52 | ||
| Amazon | New | £38.47 | ||
| Amazon | New | £36.52 | ||
| Amazon | New | £38.47 | ||
| Amazon | New | £38.47 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Red |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Width | 7.6 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 4 mm |
| Depth | 7.6 mm |
| Compatibility | ThinkPad X1 |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
| Product type | Other |
| Product colour | Red |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Compatibility | ThinkPad X1 |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 7.6 mm |
| Weight | 2 g |
| Height | 4 mm |
| Depth | 7.6 mm |
| Other features | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |