Lenovo 4X81M52314 stylus pen 4.1 g Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X81M52314
- EAN: 0195892091127 5054444609164
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Certification | CB/IC/FCC/CE/VCCI/KC/NOM South Africa-SANS,SABS |
| Height | 125.3 mm |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Battery life | 0.75 h |
| Package width | 219 mm |
| Package height | 43 mm |
| Package depth | 73 mm |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Lenovo 300e Yoga Chromebook Gen 4 Lenovo 500e Chromebook Gen 4s Lenovo 500e Yoga Chromebook Gen 4 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 219 mm |
| Package height | 43 mm |
| Package depth | 73 mm |
| Package weight | 60 g |
| Height | 125.3 mm |
| Weight | 4.1 g |
| Features | |
| Certification | CB/IC/FCC/CE/VCCI/KC/NOM South Africa-SANS,SABS |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Battery life | 0.75 h |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Lenovo 300e Yoga Chromebook Gen 4 Lenovo 500e Chromebook Gen 4s Lenovo 500e Yoga Chromebook Gen 4 |
| Device compatibility | Laptop |
| Tip colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 219 mm |
| Package height | 43 mm |
| Package depth | 73 mm |
| Package weight | 60 g |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |