Lenovo 4X81H95633 stylus pen 17.3 g Grey
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X81H95633
- EAN: 0195892053279 4571591846934
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
LENOVO DIGITAL PEN 2 View on Xvantage |
CE70280 | |||
|
Digital Pen 2 - Active stylus - active electrostatic - 2 buttons - grey - brown box - for IdeaPad 5 2-in-1 14, 5 2-in-1 16AKP10, ThinkBook 14 G8 IRL, Yoga 7 2-in-1 16 View on InTouch |
7444228 | |||
|
DIGITAL PEN 2 View on Webshop |
4X81H95633 | |||
|
Digital Pen 2 - Active stylus - active electrostatic - 2 buttons - grey - brown box - for IdeaPad 5 2-in-1 14; 5 2-in-1 16AKP10; ThinkBook 14 G8 IRL; Yoga 7 2-in-1 16 |
CE70280 | |||
|
DIGIL PEN 2 |
4X81H95633 | |||
|
Digital Pen 2 - aktiv skrivesti |
457185 | |||
| Ingram Micro CS |
LENOVO DIGITAL PEN 2 |
CE70280 | |||
|
Digital Pen 2 |
4X81H95633-L1 | |||
|
DIGITAL PEN 2 |
STD10209261 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 2084 hours ago | £42.54 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £38.01 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £44.37 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £51.50 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £33.38 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £39.32 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £41.92 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £43.99 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £36.99 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £56.71 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £38.85 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £44.47 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £42.45 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £39.66 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £43.99 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £57.37 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £49.48 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £37.29 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £39.92 | |
| Amazon | New | 2084 hours ago | £39.28 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Certification | FCC Part15 Subpart B ICES003 CE UKCA EAC SABS VCCI KC BSMI RCM Order No. 2574 14 EU RoHS Ukra ine RoHS UAE RoHS EAEU RoHS |
| Width | 140 mm |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Battery life | 2328 h |
| Package width | 200 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | Windows 10 |
| Battery type | AAAA |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 200 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 90 g |
| Width | 140 mm |
| Weight | 17.3 g |
| Tip diameter | 9.5 mm |
| Features | |
| Certification | FCC Part15 Subpart B ICES003 CE UKCA EAC SABS VCCI KC BSMI RCM Order No. 2574 14 EU RoHS Ukra ine RoHS UAE RoHS EAEU RoHS |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Battery life | 2328 h |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | Windows 10 |
| Battery type | AAAA |
| Device compatibility | Laptop |
| Ergonomic grip | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 200 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 90 g |
| Package type | Box |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 80% |