Lenovo 4X81D34327 stylus pen 4.18 g Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X81D34327
- EAN: 0195892019749 4580550165733
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
LENOVO RECHARGEABLE USI View on Xvantage |
CI67479 | |||
|
USI Pen - Digital pen - black - brown box - for 300e Chromebook Gen 3, 500e Chromebook Gen 3, ThinkCentre M75t Gen 2 View on InTouch |
7259904 | |||
|
RECHARGEABLE USI PEN300E/500E CB G3 View on Webshop |
4X81D34327 | |||
|
Sylus Pen 4.18 G lck |
4X81D34327 | |||
|
USI Pen - digitalpen - sort |
480439 | |||
| Ingram Micro CS |
LENOVO RECHARGEABLE USI |
CI67479 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 15877 hours ago | £47.79 | |
| Amazon | New | 15877 hours ago | £42.06 | |
| Amazon | New | 15877 hours ago | £56.03 | |
| Amazon | New | 15877 hours ago | £40.39 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Certification | FCC ICES RCM VCCI EAC |
| Width | 125.2 mm |
| Height | 5.5 mm |
| Depth | 5.5 mm |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Package width | 43 mm |
| Package height | 219 mm |
| Package depth | 73 mm |
| Product colour | Black |
| Compatibility | 300e/500e Chromebook gen 3 |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 43 mm |
| Package height | 219 mm |
| Package depth | 73 mm |
| Package weight | 20 g |
| Width | 125.2 mm |
| Height | 5.5 mm |
| Depth | 5.5 mm |
| Weight | 4.18 g |
| Tip diameter | 5.5 mm |
| Features | |
| Certification | FCC ICES RCM VCCI EAC |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product colour | Black |
| Compatibility | 300e/500e Chromebook gen 3 |
| Device compatibility | Laptop |
| Ergonomic grip | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 43 mm |
| Package height | 219 mm |
| Package depth | 73 mm |
| Package weight | 20 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |