Lenovo 4X71N34266 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 288-pin DIMM ECC
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X71N34266
- EAN: 4571591322117 0195892093169
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Memory | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Features | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Technical details | |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Width | 69.6 mm |
| Depth | 1.2 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 15 g |
| Package type | Box |
| Package weight | 35 g |
| Packaging data | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 35 g |
| Other features | |
| Warranty period | 3 year(s) |