Lenovo 4X71K53893 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM ECC
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X71K53893
- EAN: 0195892077145
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
16GB DDR5 4800MHZ ECC UDIMM View on Xvantage |
CF74621 | |||
| Ingram Micro CS |
16GB DDR5 4800MHZ ECC UDIMM |
CF74621 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £712.93 |
Related Products
Description
Specifications
| Memory | |
|---|---|
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Features | |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Width | 69.6 mm |
| Depth | 1.2 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 15 g |
| Package weight | 30 g |
| Packaging data | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package weight | 30 g |