Lenovo 4X71K53892 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 288-pin DIMM
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X71K53892
- EAN: 0195892077152
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £431.25 | ||
| Amazon | New | £423.63 |
Related Products
Description
Specifications
| Memory | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Buffered memory type | Fully buffered |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Features | |
| Buffered memory type | Fully buffered |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Technical details | |
| Capacity | 32 GB |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Width | 69.6 mm |
| Depth | 1.2 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 15 g |
| Package type | Box |
| Package weight | 30 g |
| Packaging data | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 30 g |
| Other features | |
| Capacity | 32 GB |