Lenovo 4X71K53890 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR5 288-pin DIMM
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X71K53890
- EAN: 0195892077138
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
8GB DDR5 4800MHZ UDIMM MEMORY View on Xvantage |
CF74622 | |||
|
8 G - DIMM 288-pin - 4800 |
4X71K53890 | |||
|
8GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory |
4X71K53890 | |||
| Ingram Micro CS |
8GB DDR5 4800MHZ UDIMM MEMORY |
CF74622 | |||
|
MEM_BO 8GB DDR5 4800MHZ UDIMM |
STD10164531 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £91.74 | ||
| Amazon | New | £106.50 | ||
| Amazon | New | £99.68 | ||
| Amazon | New | £118.29 | ||
| Amazon | New | £148.09 | ||
| Amazon | New | £99.05 | ||
| Amazon | New | £90.32 | ||
| Amazon | New | £102.85 | ||
| Amazon | New | £107.13 | ||
| Amazon | New | £96.00 | ||
| Amazon | New | £87.65 | ||
| Amazon | New | £110.64 |
Related Products
Description
Specifications
| Memory | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Features | |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Technical details | |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Width | 69.6 mm |
| Depth | 1.2 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 15 g |
| Package type | Box |
| Package weight | 30 g |
| Packaging data | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 30 g |
| Other features | |
| Warranty period | 3 year(s) |