Kensington Langallinen ValuKeyboard -näppäimistö - Italia
- Brand: Kensington
- Category:
- SKU: 1500109IT
- EAN: 5028253265958 95028253265951 5 ...53265951 5054629713891 5050914985066 5053866378658 5028252265959more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 640 hours ago | £31.26 |
Related Products
Description
Specifications
| Keyboard | |
|---|---|
| Purpose | PC/Server |
| Connectivity technology | Wired |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Connectivity technology | Wired |
| Master (outer) case net weight | 3.86 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 250 pc(s) |
| Minimum order quantity | 5 pc(s) |
| Pallet net weight | 0 g |
| Products per pallet (EU) | 175 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package weight | 794 g |
| Package width | 180 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package depth | 484 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Compatible operating systems | Windows 7; Windows 8; macOS 10.10 or above; macOS 10.14 or above; macOS X 10.11; macOS; Windows 10; Windows 11; Windows 7 or above; macOS 10.9 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connectivity technology | Wired |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 215 mm |
| Master (outer) case length | 500 mm |
| Master (outer) case height | 210 mm |
| Master (outer) case gross weight | 4.35 kg |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Master (outer) case net weight | 3.86 kg |
| Products per pallet (UK) | 250 pc(s) |
| Minimum order quantity | 5 pc(s) |
| Pallet net weight | 0 g |
| Products per pallet (EU) | 175 pc(s) |