Kensington Flex Clip Copyholder
- Brand: Kensington
- Category:
- SKU: 62081
- EAN: 0085896620815 70085896620814 9 ...96620814 90085896620818 10085896620812 50085896620810more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
- Flex Clip Copyholder - The FlexClip Copyholder holds copy- calendars- reminders- even keys any way you want. Easy-to-position flexible gooseneck arm allows for easy placement of paper in desired location. . |
62081 | |||
|
PAGE UP FLEX CLIP View on Xvantage |
1890853 | |||
|
62081 Flex Clip Copyholder |
24172J | |||
|
62081 Flex Clip Copyholder |
24172J | |||
|
FlexClip Copyholder - Copy holder - black View on InTouch |
835825 | |||
|
ACCO FLEX CLIP View on Webshop |
62081 | |||
|
FlexClip - Copy holder - black |
835825 | |||
|
Insigh Copyholder Plus Esel |
62081 | |||
| Ingram Micro CS |
PAGE UP FLEX CLIP |
1890853 | |||
|
Flex Clip Copyholder |
62081 | |||
|
FlexClip - copy holder |
STD10208991 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £15.03 | ||
| Amazon | New | £15.03 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 260 mm |
| Package height | 132 mm |
| Package depth | 35 mm |
| Package weight | 90 g |
| Weight | 70 g |
| Technical details | |
| Package width | 260 mm |
| Package height | 132 mm |
| Package depth | 35 mm |
| Harmonized System (HS) code | 83040000 |
| Packaging data | |
| Package width | 260 mm |
| Package height | 132 mm |
| Package depth | 35 mm |
| Package weight | 90 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 83040000 |