Jabra LINK STRAIGHT MOD
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 8800-00-88
- EAN: 5706991010619 4050505013254
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £27.20 | ||
| Amazon | New | £12.00 | ||
| Amazon | New | £26.00 | ||
| Amazon | New | £30.20 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.5 m |
| Bluetooth | Yes |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Technical details | |
| Package weight | 20 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Cable type | Round |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Connector 1 | QD |
| Connector 2 | RJ45 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 20 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Package width | 50 mm |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 100 mm |
| Power | |
| USB connector type | USB Type-C |
| Packaging data | |
| Package weight | 20 g |
| Package width | 50 mm |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 100 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |