Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £526.25 | ||
| Amazon | New | £526.25 |
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Compatible products | ProLiant DL380 Gen9 |
| Design | |
| Product colour | Black, Blue |
| Technical details | |
| Type | Fan |
| Colour | |
| Product colour | Black, Blue |
| Weight & dimensions | |
| Width | 95.3 mm |
| Depth | 241.3 mm |
| Height | 196.9 mm |
| Weight | 910 g |