HPE 627117-B21 internal hard drive 300 GB 15000 RPM 2.5" SAS
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 627117-B21
- EAN: 4948382750792 8856316770494 08 ...6770494 0849064049798 0639767843669 5711045288722 4053162256880 5054533393417 0132017809380 0885631677049 0151903004906 5052883980745 0769118355623 5054484393412 8978467377565 9865745914422 5054629280249 5057454831242more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £229.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Hard drive | |
|---|---|
| Data transfer rate | 4.7 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 300 GB |
| Features | |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 300 GB |
| Power | |
| Operating voltage | 5 V |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| Drive device, transfer rate | 600 MB/s |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 725 g |
| Other features | |
| Interface | SAS |
| Drive device, transfer rate | 600 MB/s |
| Data transfer rate | 4.7 Gbit/s |