Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | Used | £11.49 | ||
| Amazon | New | £45.00 |
Related Products
Description
Specifications
| Memory | |
|---|---|
| Package type | DIMM |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Internal memory | 4 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| CAS latency | 9 |
| Memory ranking | 1 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Features | |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Internal memory | 4 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| CAS latency | 9 |
| Memory ranking | 1 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 340 g |
| Package type | DIMM |
| Packaging data | |
| Package type | DIMM |