HPE 300GB, 10K rpm, Ultra320, Hot Plug, SCSI internal hard drive 10000 RPM 3.5" Ultra320 SCSI
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 350964-B22
- EAN: 5051749553291 4056572610129 57 ...2610129 5711045858277 0102645785004 0102646317143 5400966378000 5051964091349 8087367743698 7612392143215 0102645801131 3662655009981more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £73.00 | ||
| Amazon | New | £198.89 | ||
| Amazon | New | £120.49 | ||
| Amazon | New | £73.00 | ||
| Amazon | New | £120.49 | ||
| Amazon | New | £198.89 |
Related Products
Description
Specifications
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 300 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| HDD capacity | 300 GB |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Dimensions (WxDxH) | 393.7 x 508 x 654.05 mm |
| Size (imperial) | 39.4 cm (15.5") |
| Hot-swap | Yes |
| Ports & interfaces | |
| Hot-Plug support | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.56 kg |
| Weight (imperial) | 3.432 lb |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Dimensions (WxDxH) | 393.7 x 508 x 654.05 mm |
| Size (imperial) | 39.4 cm (15.5") |
| Hot-Plug support | Yes |
| Weight (imperial) | 3.432 lb |