HPE 146GB, SAS internal hard drive 10000 RPM 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 507125-B21
- EAN: 0884420431923 5711045874048 50 ...5874048 5052178449827 0845282057980 5054565213080 5054629213087 5704327670254 5054484296997 0102646320716 5051964480808 0102646094938more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Hard drive | |
|---|---|
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 146 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Interface | SAS |
| Hot-swap | Yes |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 146 GB |
| Power | |
| Operating voltage | 5 V |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| USB powered | No |
| Hot-swap | Yes |
| Internal | Yes |
| Other features | |
| Interface | SAS |
| USB powered | No |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Internal | Yes |