HP Z6 Fan and Front Card Guide Kit
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 56Q80AA
- EAN: 0196337180697
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Z6 Compuer Cse Fn lck |
56Q80AA | |||
|
Fan and Front Card Guide Kit - System fan kit - for Workstation Z6 G5 View on InTouch |
8397866 | |||
|
HP Z6 FAN/FRNT CRD GUIDE KIT View on Webshop |
56Q80AA |
Related Products
Specifications
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 232 mm |
| Package width | 184 mm |
| Package height | 95 mm |
| Width | 150 mm |
| Package weight | 442 g |
| Depth | 155 mm |
| Height | 74 mm |
| Weight | 288.1 g |
| Technical details | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Packaging data | |
| Package depth | 232 mm |
| Package width | 184 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 442 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 43201619 |