HP RH304AA mouse Office Ambidextrous USB Type-A Optical
- Brand: HP
- Category:
- SKU: RH304AA
- EAN: 0882780718104 0082916927770 37 ...6927770 3700556034715 5054533100626 4056572393695 4948382482259 5054484100621 8827807181044 5051749622034 5052916435884 0168141535024 5052461465688 5054629007938 0132018281277more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £21.76 | ||
| Amazon | New | £27.99 | ||
| Amazon | New | £15.73 |
Description
Specifications
| Mouse | |
|---|---|
| Purpose | Office |
| Recommended usage | Laptop |
| Scroll | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 2 |
| Device interface | USB Type-A |
| Input device | |
| Purpose | Office |
| Recommended usage | Laptop |
| Scroll | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 2 |
| Device interface | USB Type-A |
| Design | |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Technical details | |
| Weight | 310 g |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Power | |
| Power source | Cable |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 310 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Other features | |
| Weight | 310 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 190.5 x 230 x 57.2 mm |