HP 64 GB MLC M.2 Solid State Drive
- Brand: HP
- Category:
- SKU: F3V79AA
- EAN: 8881821081858 0888182108185
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 64 GB |
| Memory type | MLC |
| Internal | Yes |
| Design | |
| Internal | Yes |
| Certification | WEEE |
| SSD form factor | M.2 |
| Security | |
| Security algorithms | Not supported |
| Features | |
| SSD capacity | 64 GB |
| Security algorithms | Not supported |
| Memory type | MLC |
| Certification | WEEE |
| HP segment | Business |
| SSD form factor | M.2 |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Certificates | |
| Certification | WEEE |
| Performance | |
| SSD capacity | 64 GB |
| Security algorithms | Not supported |
| Memory type | MLC |
| Technical details | |
| SSD form factor | M.2 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Other features | |
| Internal | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |