HP 300GB SAS 15K SFF Hard Drive
- Brand: HP
- Category:
- SKU: L5B74AA
- EAN: 0889296194736
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
300GB 15K RPM SAS SFF HDD View on Webshop |
L5B74AA |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £340.00 |
Related Products
Description
Specifications
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 300 GB |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 300 GB |
| HP segment | Business |
| Power | |
| Operating voltage | 5 V |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Interface | SAS |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
| Interface | SAS |