HERMA Fotophan transparent photo pockets 10x15 cm portrait black 10 pcs.
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 7785
- EAN: 4008705077859
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £10.68 | ||
| Amazon | New | £6.28 | ||
| Amazon | New | £6.28 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Transparent |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Format | 100 x 150 mm |
| Orientation | Portrait |
| Weight & dimensions | |
| Width | 230 mm |
| Height | 310 mm |
| Media formats | |
| Format | 100 x 150 mm |
| Packaging data | |
| Units per pack | 8 |
| Material | |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Technical details | |
| Product colour | Transparent |
| Width | 230 mm |
| Height | 310 mm |
| Orientation | Portrait |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Units per pack | 8 |