GBC Inspire+ A4 Laminator
- Brand: GBC
- Category:
- SKU: 4402075
- EAN: 5028252502702 5028252502894
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £28.76 | ||
| Amazon | New | £23.99 | ||
| Amazon | New | £30.63 | ||
| Amazon | New | £34.90 | ||
| Amazon | New | £28.76 | ||
| Amazon | New | £45.51 | ||
| Amazon | New | £23.99 | ||
| Amazon | New | £45.51 | ||
| Amazon | New | £34.42 | ||
| Amazon | New | £34.90 | ||
| Amazon | New | £28.63 | ||
| Amazon | New | £30.63 | ||
| Amazon | New | £34.42 | ||
| Amazon | New | £28.63 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Format | A4 |
| Indication light | Yes |
| Built-in display | No |
| Control type | Scrollbar |
| Product colour | Black |
| Maximum lamination width | 21 cm |
| Preheating time | 5 min |
| Maximum pouch thickness | 75 µm |
| Features | |
| Type | Cold/hot laminator |
| Format | A4 |
| Indication light | Yes |
| Lamination system | Pouch |
| Ready indicator | Yes |
| Country of origin | China |
| Built-in display | No |
| Control type | Scrollbar |
| Product colour | Black |
| Maximum lamination width | 21 cm |
| Preheating time | 5 min |
| Maximum pouch thickness | 75 µm |
| Weight & dimensions | |
| Width | 153 mm |
| Depth | 400 mm |
| Height | 72 mm |
| Package width | 402 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package depth | 154 mm |
| Package weight | 1.41 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 402 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package depth | 154 mm |
| Package weight | 1.41 kg |
| Other features | |
| Country of origin | China |