GBC Inspire+ A3 Laminator
- Brand: GBC
- Category:
- SKU: 4402076
- EAN: 5028252502726 5028252502917
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £74.15 | ||
| Amazon | New | £47.99 | ||
| Amazon | New | £108.67 | ||
| Amazon | New | £76.95 | ||
| Amazon | New | £71.33 | ||
| Amazon | New | £64.74 | ||
| Amazon | New | £68.26 | ||
| Amazon | New | £71.39 | ||
| Amazon | New | £85.86 | ||
| Amazon | New | £55.97 | ||
| Amazon | New | £68.53 | ||
| Amazon | New | £57.19 | ||
| Amazon | New | £40.97 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Format | A3 |
| Indication light | Yes |
| Built-in display | No |
| Product colour | Black |
| Maximum lamination width | 29.7 cm |
| Preheating time | 5 min |
| Maximum pouch thickness | 75 µm |
| Features | |
| Type | Cold/hot laminator |
| Format | A3 |
| Indication light | Yes |
| Lamination system | Pouch |
| Built-in display | No |
| Product colour | Black |
| Maximum lamination width | 29.7 cm |
| Preheating time | 5 min |
| Maximum pouch thickness | 75 µm |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package depth | 163 mm |
| Package weight | 1.8 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package depth | 163 mm |
| Package weight | 1.8 kg |