Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £21.41 | ||
| Amazon | New | £14.99 | ||
| Amazon | New | £11.90 | ||
| Amazon | New | £14.99 |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Spine width | 1.6 cm |
| Country of origin | Egypt |
| Format | A4 |
| Maximum capacity | 145 sheets |
| Material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
| Technical details | |
| Spine width | 1.6 cm |
| Country of origin | Egypt |
| Format | A4 |
| Maximum capacity | 145 sheets |
| Material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 700 g |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 235 mm |
| Package depth | 85 mm |
| Package height | 314 mm |
| Package weight | 860 g |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
| Other features | |
| Country of origin | Egypt |