Fellowes Mouse Mat Wrist Support - Memory Foam Mouse Pad with Soft Foam Pillow - Ergonomic Mouse Mat for Computer, Laptop, Home Office Use - Compatible with Laser and Optical Mice - Silver
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 9175801
- EAN: 0043859497805 0438594978052 09 ...4978052 0999993359694 8271072797569 7448748755012 4052305154458 0012304433804 5705557092182 0785525355124 5051395404190 0115970759657 5147841667209 0521375366282 0823019587245 3609920114322 4055325808554 5112788217671 9102014023325 0809099066672 0801593173375 6935743273210 0803982897152 0806293930457 7887117141245 0163120686469 0590291309840 5054533041448 7133363371968 5052217403018 0182682284791 5053676759579 0100177468693 0611102006908 7174117256070 0804993436378 0617407302110 0641438039806 0809386499688 0151903421987 5054484041443 0800187843373 0640206466738 0168141236136 0014444746400 0809301956647 0599039383067 4053757005398more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Memory Foam Mouse Pad and Wrist Rest Silver 9175801 |
34766FE | |||
|
9175801 Memory Foam Wrist Rest and Mousepad |
24360J | |||
|
9175801 Memory Foam Wrist Rest and Mousepad |
24360J | |||
|
(On Promo) MEM FOAM MOUSEPAD WRIST SUPPSILVER 9175801 |
FELLOW042 | |||
|
Memory Foam Mousepad Wrist Support Silver Streak |
9175801 | |||
|
MEMORY FOAM MOUSE PAD WRIST SUPPORT |
BB49780 | |||
|
MEMORY MOUSE PAD BLK/SLVER |
BB49780 | |||
|
MOUSE WRIST SUPPORT SILVER STREAK View on Webshop |
9175801 | |||
|
Memory Foam Mousepad Wrist Support Silver Streak |
9175801 | |||
|
Memory Foam - Mouse pad with wrist pillow - silver |
9175801 | |||
|
Mouse Pd lck, Silver |
9175801 | |||
|
TAPIS DE SOURIS - REPOSE-POIGNETS ERGO MOUSS |
9175801 | |||
|
9175801 Memory Foam Wrist Rest & Mousepad |
9175801 | |||
| Origin Storage UK |
Memory Foam Mousepad Wrist Support Silver Streak |
9175801 | |||
|
Mouse Pad - Silver Streak - 25.4 mm x 201.7 mm x 235 mm Dimension - Silver |
STD10101421 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £30.73 |
Related Products
Description
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black, Silver |
| Material | |
| Material | Fabric, Memory foam |
| Technical details | |
| Wrist rest | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Design | |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Fabric, Memory foam |
| Product colour | Black, Silver |
| Performance | |
| Wrist rest | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Fabric, Memory foam |
| Product colour | Black, Silver |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Ergonomics | |
| Wrist rest | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 230.2 mm |
| Package depth | 276.2 mm |
| Package height | 29 mm |
| Package weight | 290 g |
| Width | 201.6 mm |
| Depth | 25.4 mm |
| Thickness | 23.5 cm |
| Weight | 200 g |
| Packaging data | |
| Package width | 230.2 mm |
| Package depth | 276.2 mm |
| Package height | 29 mm |
| Package weight | 290 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package width | 230.2 mm |
| Package depth | 276.2 mm |
| Package height | 29 mm |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |