Fellowes Keyboard Wrist Rest - Premium Gel Wrist Rest with Non Skid Rubber Base - Adjustable Ergonomic Wrist Support for Computer, Laptop, Home Office Use - Black
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 9374201
- EAN: 0043859589326 0438595893262
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Height Adjustable Gel Keyboard Wrist Rest Graphite 9374201 |
37286FE | |||
|
9374201 Angle Adjustable Keyboard Wrist Support |
25491J | |||
|
9374201 Angle Adjustable Keyboard Wrist Support |
25491J | |||
|
ANGLE ADJUST PREMIUM GEL KEYBO 9374201 |
FELLOW196 | |||
|
Angle Adjust Premium Gel Keyboard Wrist Support |
9374201 | |||
|
PREM GEL ADJ KBRD WRIST SUPPORT BLK |
BB58932 | |||
|
GEL ADJ WRIST SUPPORT BLK |
BB58932 | |||
|
GEL KEYBOARD WRIST SUPPORT View on Webshop |
9374201 | |||
|
GEL KEYBOARD WRIST SUPPORT |
9374201 | |||
|
Wrist Support - Keyboard wrist rest - graphite |
9374201 | |||
|
Heigh djusle Wris |
9374201 | |||
|
TAPIS DE SOURIS - REPOSE-POIGNETS HAUTEUR AJUSTABLE - ANTIBACTéRIEN |
9374201 | |||
|
Wrist Support håndledsstøtte |
226579 | |||
|
9374201 Angle Adjustable Keyboard Wrist Support |
9374201 | |||
| Origin Storage UK |
Angle Adjust Premium Gel Keyboard Wrist Support |
9374201 | |||
|
9374201 Keyboard Pad - 25.4 mm x 488 mm x 88 mm Dimension - Graphite - Gel, Polyester |
STD10228357 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £13.40 | ||
| Amazon | New | £18.22 | ||
| Amazon | New | £18.69 | ||
| Amazon | New | £23.01 | ||
| Amazon | New | £19.32 | ||
| Amazon | New | £23.29 | ||
| Amazon | New | £22.25 | ||
| Amazon | New | £16.33 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Product colour | Graphite |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 620 g |
| Dimensions (WxDxH) | 489 x 88.9 x 25.4 mm |
| Width | 489 mm |
| Depth | 88.9 mm |
| Height | 25.4 mm |
| Technical details | |
| Material | Polyester |
| Product colour | Graphite |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |