Fellowes Angle Adjustable Mouse Pad Wrist Support Premium Gel
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 9374001
- EAN: 0043859589104 50043859589109 0 ...59589109 0438595891046 5054484168966 5054629714317 5052883648577 5054533168961 5054184109405 0785525490313more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Height Adjustable Premium Gel Mouse Pad and Wrist Rest Graphite 9374001 |
37279FE | |||
|
9374001 Angle Adjustable Mouse and Wrist Support |
25490J | |||
|
9374001 Angle Adjustable Mouse and Wrist Support |
25490J | |||
|
Angle Adjust Premium Gel Mousepad Wrist Support |
9374001 | |||
|
PREM GEL ADJ MOUSE PAD/WRIST SUPPORT |
BB58910 | |||
|
PREMIUM GEL MOUSE PAD/WRST |
BB58910 | |||
|
GEL MOUSEPAD WRIST SUPPORT View on Webshop |
9374001 | |||
|
GEL MOUSEPAD WRIST SUPPORT |
9374001 | |||
|
Premium Gel Graphite - Mouse pad with wrist pillow - graphite |
9374001 | |||
|
ngle djusle Mouse Pd |
9374001 | |||
|
TAPIS DE SOURIS - REPOSE-POIGNETS HAUTEUR AJUSTABLE - ANTIBACTéRIEN |
9374001 | |||
|
Premium Gel Graphite - musemå |
227623 | |||
|
9374001 Angle Adjustable Mouse and Wrist Support |
9374001 | |||
| Origin Storage UK |
Angle Adjust Premium Gel Mousepad Wrist Support |
9374001 | |||
|
Premium 9374001 Mouse Pad - 25.4 mm x 157.2 mm x 249.2 mm Dimension - Graphite |
STD10132548 | |||
|
PREMIUM GEL MOUSEPAD |
FEL9374001 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 14240 hours ago | £19.56 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £29.11 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £30.81 | |
| Amazon | New | 14240 hours ago | £25.36 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £20.72 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £23.65 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £25.08 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £21.03 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £21.30 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £22.02 | |
| Amazon | New | 14240 hours ago | £24.14 | |
| Amazon | New | 14240 hours ago | £26.35 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £26.37 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £27.74 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £31.33 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £25.10 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £27.23 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £20.66 | |
| Amazon | New | 14240 hours ago | £24.14 | |
| Amazon | New | 14312 hours ago | £22.31 |
Related Products
Description
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Graphite |
| Material | |
| Material | Polyester |
| Technical details | |
| Wrist rest | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Game edition | No |
| Recommended usage | Optical mouse |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Design | |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Polyester |
| Game edition | No |
| Product colour | Graphite |
| Performance | |
| Wrist rest | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Polyester |
| Game edition | No |
| Recommended usage | Optical mouse |
| Product colour | Graphite |
| Ergonomics | |
| Wrist rest | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 165.1 mm |
| Package depth | 261.9 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Package weight | 320 g |
| Width | 157.2 mm |
| Depth | 249.2 mm |
| Thickness | 2.54 cm |
| Weight | 270 g |
| Dimensions (WxDxH) | 157.2 x 249.2 x 25.4 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 165.1 mm |
| Package depth | 261.9 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Package weight | 320 g |
| Other features | |
| Package width | 165.1 mm |
| Package depth | 261.9 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 157.2 x 249.2 x 25.4 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |