Epson ELPLP94
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: ELPLP94 / V13H010L94
- EAN: 8715946629438 0010343931855
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Original Lamp For EPSON PowerLite 1785W:PowerLite 1781W:PowerLite 1795F:PowerLite 1780W Projector |
24166 | |||
|
V13H010L94 |
ELPLP94 | |||
|
V13H010L94 |
ELPLP94 | |||
|
ELPLP94 - Projector lamp - for Epson EB-1780W, EB-1781W, EB-1785W, EB-1795F View on InTouch |
4156706 | |||
|
Genuine EPSON EB-1795F Projector Lamp - ELPLP94 / V13H010L94 |
202334-GL64766 | |||
|
Genuine EPSON EB-1780W Projector Lamp - ELPLP94 / V13H010L94 |
202334-GL64767 | |||
|
Genuine EPSON EB-1785W Projector Lamp - ELPLP94 / V13H010L94 |
202334-GL64768 | |||
|
Genuine EPSON PowerLite 1795F Projector Lamp - ELPLP94 / V13H010L94 |
202334-GL67445 | |||
|
Genuine EPSON PowerLite 1785W Projector Lamp - ELPLP94 / V13H010L94 |
202334-GL67446 | |||
|
Genuine EPSON PowerLite 1781W Projector Lamp - ELPLP94 / V13H010L94 |
202334-GL67447 | |||
|
Genuine EPSON PowerLite 1780W Projector Lamp - ELPLP94 / V13H010L94 |
202334-GL67448 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £142.13 | ||
| Amazon | New | £151.33 | ||
| Amazon | New | £161.95 |
Related Products
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Lamp type | UHE |
| Features | |
| Country of origin | Philippines |
| Brand compatibility | Epson |
| Lamp type | UHE |
| Compatibility | EB-1780W, EB-1781W, EB-1785W, EB-1795F |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EB-1780W, EB-1781W, EB-1785W, EB-1795F |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Packaging data | |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 0.283 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 0.283 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |