Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Original Lamp For EPSON BrightLink 696Ui:BrightLink 697Ui:EB-696Ui:EB-1440Ui:EB-1450Ui:EB-1460Ui Projector |
24108 | |||
|
ELPLP92 - Projector lamp - 268 Watt - for Epson EB-1400, 1410, 1410Wi [240, 1420, 1430, 1440, 1450, 1460, 695, 696 View on InTouch |
4129160 | |||
|
Genuine EPSON BrightLink 696Ui Projector Lamp - ELPLP92 / V13H010L92 |
202332-GL64741 | |||
|
Genuine EPSON BrightLink 697Ui Projector Lamp - ELPLP92 / V13H010L92 |
202332-GL64742 | |||
|
Genuine EPSON EB-696Ui Projector Lamp - ELPLP92 / V13H010L92 |
202332-GL64743 | |||
|
Genuine EPSON EB-1440Ui Projector Lamp - ELPLP92 / V13H010L92 |
202332-GL64744 | |||
|
Genuine EPSON EB-1450Ui Projector Lamp - ELPLP92 / V13H010L92 |
202332-GL64745 | |||
|
Genuine EPSON EB-1460Ui Projector Lamp - ELPLP92 / V13H010L92 |
202332-GL64746 | |||
|
ELPLP92 original EPSON B-ELPLP92 |
ECL8191OM |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £125.50 | ||
| Amazon | New | £94.43 | ||
| Amazon | New | £134.17 | ||
| Amazon | New | £133.50 | ||
| Amazon | New | £72.48 |
Related Products
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 268 W |
| Lamp type | UHE |
| Features | |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Epson |
| Bulb power | 268 W |
| Lamp type | UHE |
| Compatibility | BrightLink 696Ui/697Ui BrightLink Pro 1450Ui/1460Ui |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | BrightLink 696Ui/697Ui BrightLink Pro 1450Ui/1460Ui |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Packaging data | |
| Package width | 145 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 0.5 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 145 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 0.5 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |