Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Original Lamp For EPSON PowerLite 680:PowerLite 685W:BrightLink 685Wi:BrightLink 695Wi:EB-695Wi:EB-685Wi:EB-685W:EB-685WS:EB-680S:EB-680 Projector |
24101 | |||
|
ELPLP91 |
ELPLP91 | |||
|
ELPLP91 |
ELPLP91 | |||
|
ELPLP91 - Projector lamp - 250 Watt - for Epson EB-680, EB-685, EB-695, EB-696 View on InTouch |
4129159 | |||
|
ELPLP91 - projektorlampe |
324877 | |||
|
Genuine EPSON PowerLite 680 Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL64734 | |||
|
Genuine EPSON PowerLite 685W Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL64735 | |||
|
Genuine EPSON BrightLink 685Wi Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL64736 | |||
|
Genuine EPSON BrightLink 695Wi Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL64737 | |||
|
Genuine EPSON EB-695Wi Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL64738 | |||
|
Genuine EPSON EB-685Wi Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL64739 | |||
|
Genuine EPSON EB-685W Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL64740 | |||
|
Genuine EPSON EB-685WS Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL66902 | |||
|
Genuine EPSON EB-680S Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL66901 | |||
|
Genuine EPSON EB-680 Projector Lamp - ELPLP91 / V13H010L91 |
202331-GL66900 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £125.50 | ||
| Amazon | New | £72.48 | ||
| Amazon | New | £133.50 | ||
| Amazon | New | £134.17 | ||
| Amazon | New | £94.43 |
Related Products
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Lamp type | UHE |
| Features | |
| Country of origin | Philippines |
| Brand compatibility | Epson |
| Lamp type | UHE |
| Compatibility | Powerlite 680/685W BrightLink 685Wi/695Wi |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Powerlite 680/685W BrightLink 685Wi/695Wi |
| Products per pallet | 220 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Packaging data | |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package weight | 0.452 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package weight | 0.452 g |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 220 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |