Epson EB-G7000W data projector Large venue projector 6500 ANSI lumens
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: V11H752041
- EAN: 5057103095315 8715946614502
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | Used | £400.00 |
Related Products
Description
Specifications
| Projector | |
|---|---|
| White light output | 6500 ANSI lumens |
| Colour light output | 6500 ANSI lumens |
| Projector brightness (economic mode) | 5915 ANSI lumens |
| Projector brightness | 6500 ANSI lumens |
| Features | |
| Country of origin | China |
| Design | |
| Product type | Large venue projector |
| Placement | Ceiling |
| Technical details | |
| Products per pallet | 7 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross height | 2.42 m |
| Products per pallet layer (UK) | 2 pc(s) |
| Products per pallet layer | 2 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 7 pc(s) |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet height (UK) | 2.42 m |
| Packaging data | |
| Package width | 680 mm |
| Package depth | 765 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 20.8 kg |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 680 mm |
| Package depth | 765 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 20.8 kg |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 7 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross height | 2.42 m |
| Products per pallet layer (UK) | 2 pc(s) |
| Products per pallet layer | 2 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 7 pc(s) |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet height (UK) | 2.42 m |