Epson C13T49H200/T49H Ink cartridge cyan 140ml for Epson SureColor T 3170
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13T49H200
- EAN: 0010343949676
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £41.30 |
Related Products
Description
Compatible Printers: Epson SureColor T 3170 x
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | SureColor SC-T3100X, SC-T3100x 240V |
| Country of origin | Indonesia |
| Printing colours | Cyan |
| Packaging data | |
| Package width | 56 mm |
| Package depth | 153 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package weight | 0.22 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |