EcoFlow DELTA2000EB-US portable power station accessory Battery
- Brand: EcoFlow
- Category:
- SKU: DELTA2000EB-US
- EAN: 4897082664741 0842783106018
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £1,240.99 | ||
| Amazon | New | £1,677.12 | ||
| Amazon | New | £1,523.25 | ||
| Amazon | New | £1,732.92 |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | EcoFlow |
| Compatibility | DELTA Max |
| Weight & dimensions | |
| Width | 465 mm |
| Depth | 236 mm |
| Height | 282 mm |
| Weight | 17.8 kg |
| Package width | 593 mm |
| Package depth | 350 mm |
| Package height | 398 mm |
| Package weight | 20.4 kg |