Durable Name badge 54x90 mm with curved pin
- Brand: Durable
- Category:
- SKU: 800419
- EAN: 4005546810041 4005546801995
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £24.01 | ||
| Amazon | New | £32.99 | ||
| Amazon | New | £19.99 | ||
| Amazon | New | £24.01 | ||
| Amazon | New | £9.49 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Badge |
| Country of origin | Poland |
| Unit | Pack |
| Material | Plastic |
| Product colour | Transparent |
| Orientation | Landscape |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 346.65 g |
| Width | 90 mm |
| Height | 54 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 346.65 g |
| Technical details | |
| Country of origin | Poland |
| Orientation | Landscape |
| Colour | |
| Product colour | Transparent |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
| Material | |
| Material | Plastic |
| Other features | |
| Country of origin | Poland |