Draper AeroLift 150 project mount Ceiling White
- Brand: Draper
- Category:
- SKU: 300324
- EAN:
Offer details
Description
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Mounting type | Ceiling |
| Maximum weight capacity | 16 kg |
| Performance | |
| Mounting type | Ceiling |
| Maximum weight capacity | 16 kg |
| Product colour | White |
| Ergonomics | |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 38.1 kg |
| Width | 787 mm |
| Depth | 381 mm |
| Weight | 14.5 kg |
| Maximum device height | 62 cm |
| Technical details | |
| Mounting type | Ceiling |
| Maximum weight capacity | 16 kg |
| Product colour | White |
| Warranty period | 5 year(s) |