Dell Wyse S30 0.366 GHz 2.7 kg
- Brand: Dell Wyse
- Category:
- SKU: 902113-02L
- EAN: 0662724613296
Offer details
Description
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Processor frequency | 0.366 GHz |
| Memory | |
| Internal memory | 0.125 GB |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Certificates | |
| Certification | EKI-ITB 2000, ISO 9241-3/-8 cULus 60950, TÜV-GS, EN 60950 FCC Class B, CE, VCCI, C-Tick WEEE, RoHS |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2.7 kg |
| Other features | |
| Power requirements | 100-240 VAC, 50/60 Hz |
| Networking features | Ethernet, Fast Ethernet, WoL |
| Dimensions (WxDxH) | 177 x 121 x 34 mm |
| I/O ports | 4 x USB 1 x RJ-45 1 x RS-232 2 x 3.5 mm 1 x VGA |