Dahua Technology UTC Controller camera remote control Wired
- Brand: Dahua Technology
- Category:
- SKU: PFM820
- EAN: 6939554930713 5706998422347
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £39.99 |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Interface | Wired |
| Suitable for smartphone | No |
| Product colour | White |
| Battery | |
| Battery type (transmitter) | AA |
| Number of batteries (transmitter) | 2 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 90 mm |
| Depth | 41 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 48 g |