CoreParts ML12263 projector lamp 280 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML12263
- EAN: 5711045271328
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £170.42 | ||
| Amazon | New | £170.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 280 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Ask |
| Bulb power | 280 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | Ask M3 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 172 mm |
| Height | 122 mm |
| Depth | 150 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 172 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 122 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Ask |
| Compatibility | Ask M3 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 172 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 122 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |