CoreParts ML12253 projector lamp 330 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML12253
- EAN: 5711045182334
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £327.00 | ||
| Amazon | New | £246.14 | ||
| Amazon | New | £306.93 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 330 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Sanyo |
| Bulb power | 330 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Compatibility | Sanyo - LP-WM5500, LP-ZM5500, PLC-WM5500, PLC-WM5500L, PLC-XM150, PLC-XM150L, PLC-ZM5000, PLC-ZM5000L |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 151 mm |
| Package depth | 147 mm |
| Package height | 143 mm |
| Package weight | 424 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Sanyo |
| Compatibility | Sanyo - LP-WM5500, LP-ZM5500, PLC-WM5500, PLC-WM5500L, PLC-XM150, PLC-XM150L, PLC-ZM5000, PLC-ZM5000L |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 151 mm |
| Package depth | 147 mm |
| Package height | 143 mm |
| Package weight | 424 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |