CoreParts ML12228 projector lamp 210 W UHP
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML12228
- EAN: 5711045056246
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £170.42 | ||
| Amazon | New | £268.00 | ||
| Amazon | New | £230.29 | ||
| Amazon | New | £232.23 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 210 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Bulb power | 210 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | Hitachi CP-A220N, CP-A250NL, CP-A300N, CP-AW250NM |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
| Compatibility | Hitachi CP-A220N, CP-A250NL, CP-A300N, CP-AW250NM |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |