CoreParts ML11989 projector lamp 150 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML11989
- EAN: 5704327672654 5054629768020
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £151.53 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 150 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Canon |
| Bulb power | 150 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | LV-7320, LV-7320E, LV-7325, LV-7325E |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | LV-7320, LV-7320E, LV-7325, LV-7325E |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |