CoreParts ML11119 projector lamp 200 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML11119
- EAN: 5704327608448
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £170.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Toshiba |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | Toshiba - TDP T90, TDP T80, TDP T91, TDP TW90, TDP T98, TDP T90U, TDP T91U, TDP T98U, TDP TW90U |
| Weight & dimensions | |
| Width | 105 mm |
| Height | 105 mm |
| Depth | 125 mm |
| Weight | 150 g |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 240 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Toshiba |
| Compatibility | Toshiba - TDP T90, TDP T80, TDP T91, TDP TW90, TDP T98, TDP T90U, TDP T91U, TDP T98U, TDP TW90U |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 240 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |