CoreParts ML11080 projector lamp 165 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML11080
- EAN: 5704327609421 5057103109692
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £151.53 | ||
| Amazon | New | £246.75 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 165 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Sony |
| Bulb power | 165 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | VPL CX70, VPL CX75, VPL CX76 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 120 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 220 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Sony |
| Compatibility | VPL CX70, VPL CX75, VPL CX76 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 220 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |