CoreParts ML10890 projector lamp 310 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10890
- EAN: 5704327610120
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £321.68 | ||
| Amazon | New | £321.68 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 310 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Bulb power | 310 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | LP840, LP850, LP860 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 155 mm |
| Depth | 155 mm |
| Weight | 480 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 580 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Compatibility | LP840, LP850, LP860 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 580 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |