CoreParts ML10878 projector lamp 250 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10878
- EAN: 5704327610885
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £170.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Acer |
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | PD723, PD723P |
| Weight & dimensions | |
| Width | 155 mm |
| Height | 125 mm |
| Depth | 155 mm |
| Weight | 220 g |
| Package width | 155 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 320 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Acer |
| Compatibility | PD723, PD723P |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 155 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 320 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |