CoreParts ML10726 projector lamp 200 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10726
- EAN: 5704327611479
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £170.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Optoma |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | EP738P, EP739, EP739H |
| Weight & dimensions | |
| Width | 160 mm |
| Height | 130 mm |
| Depth | 160 mm |
| Weight | 280 g |
| Package width | 160 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Optoma |
| Compatibility | EP738P, EP739, EP739H |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 160 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |