CoreParts ML10630 projector lamp
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10630
- EAN: 5704327621119
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £189.30 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | PT-LB10E, PT-LB10NT, PT-LB10NTE, PT-LB10S, PT-LB10V, PT-LB20E, PT-LB20NT |
| Weight & dimensions | |
| Width | 135 mm |
| Height | 110 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 120 g |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 220 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | PT-LB10E, PT-LB10NT, PT-LB10NTE, PT-LB10S, PT-LB10V, PT-LB20E, PT-LB20NT |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 220 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |