CoreParts ML10565 projector lamp 180 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10565
- EAN: 5704327635437
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 180 W |
| Service life of lamp | 3500 h |
| Features | |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 180 W |
| Service life of lamp | 3500 h |
| Compatibility | NEC NP100, NP100A, NP200, NP200A |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | NEC NP100, NP100A, NP200, NP200A |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |